Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Joanna Mucha jedynką na liście w wyborach do Sejmu z listy Koalicji Obywatelskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 lipca 2019 r. o 19:14 Powrót do artykułu
Trudno mi ocenić, które z nich to większe dno, Tułajew czy Mucha?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno mi ocenić, które z nich to większe dno, Tułajew czy Mucha?
 Ciężka sprawa. Każe z nich jest inaczej upośledzone!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... I KAMIENI KUPA :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam słychać w 3 lidze hokeja Pani Ministro? Chroń nas Boże przed nieudacznikami i karierowiczami... Przecież ta cała koalicja niby obywatelska nie ma żadnego pomysłu na Polskę. Ich jedynym programem jest walka z PiS. Tyle, że PiS coś pożytecznego dla Polaków zrobił a POkraki przez 8 lat rządów nie kiwneły palcem w sprawie zwykłych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znaczy co? za miejsce z KO zażądał nasz ciemnoskóry doktór muchy? a jak ładnie bzyczy ....nie pucz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Boshe, Krawczyk. Why?!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pchają ja, czy popychaja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętasz, co wyprawiał twój guru ryzawy kiedy był premierem latając samolotami z W-wy do Gdańska?Przypomnij sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś osobą fizyczną lub właścicielem firmy, która potrzebuje pożyczki na konsolidację zadłużenia lub na inne potrzeby osobiste, ponieważ bank odmówił pożyczki, więc skontaktuj się z nami. Jestem bardzo poważny i szczerze mówiąc, oprocentowanie wynosi 3%. Skontaktuj się z nami już dziś i daj nam znać, ile pieniędzy chcesz pożyczyć, jesteśmy gotowi zająć się Tobą w następujących godzinach: e-mail: dm8780115@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedynym wyjściem,żeby w Polsce było dobrze,trzeba zaorać PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwieksze gowno na jedynke wybrali. Lublin przeprasza za muche.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OMG!!!! Mucha Pucza!!! Ludzie na śmietnik to tatalajstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku mafia POpaprana!!!! Tylko SASIN może uratować Chełm 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku mafia POpaprana!!!! Tylko SASIN może uratować Chełm 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...